Een fantastische afsluiter van het jaar!


De jaarlijkse barbecue van Opdrift was wederom een groot succes. Dit jaar was de UvH tuin omgetoverd tot een feestelijke boerderij. Het thema was boerbecue, waarbij studenten met boerenzakdoeken om hun hoofd genoten van zelfgemaakte (vega)burgers. Naast het lekkere eten, wat samen met Groene Humanistiek was geregeld, werd er ook mooie muziek gemaakt door de Bachelor student Pelle. Met rozige gezichtjes, door zowel de zon als de wijntjes, werd er gezamenlijk geluisterd naar teksten over de mens, studeren en de liefde. De universiteitstuin was nauwelijks meer te herkennen omdat er een heuse koe aanwezig was. Het was een geslaagde avond met aansluitend nog een knallend after-tentamen-party. Met een grote opkomst hebben we samen het jaar feestelijk afgesloten.

Hieronder nog een kleine sfeerimpressie van de avond.

 


Je kan ook in het rechtermenu met je Facebook-account inloggen in plaats van een nieuwe account aan te maken als je een comment wilt achterlaten.

Een reactie plaatsen