Actieve meditatieworkshop op maandag 13 januari


Meditatiecoach Annick Oerlemans komt voor de SvH naar de UvH om daar een actieve meditatieworkshop te geven. Deze actieve meditatie is gebaseerd op technieken van de Sufi’s. Na het actieve gedeelte komt een rustfase, waarin fysieke en mentale ontspanning centraal staat. Daarna wordt afgesloten met thee en het uitwisselen van ervaringen over de meditatie. Kijk voor meer info op de website van Annick, www.pinkchocolate.nl

Datum: 13 januari 2014
Tijd: 19:15 tot +- 21.15
Locatie: Universiteit voor Humanistiek, lokaal 0.38 .

Er zijn 16 plekken beschikbaar, dus schrijf je snel in door te mailen naar svh@uvh.nl . De kosten zijn 6 euro voor SvH-leden en 8 euro voor niet-leden. Je kunt de kosten voldoen op rekeningnummer 9429183 t.n.v. ‘Studievereniging voor Humanistiek -SVH-‘ o.v.v. “Meditatie + voor- & achternaam”. Als je hebt betaald is je inschrijving definitief.

 

 

Een reactie plaatsen