Maandag 28 oktober Lezing op film ‘Everything Is Spiritual’


In the Hebrew scriptures there is no word for ‘spiritual.’ And Jesus never used the phrase ‘spiritual life’. Why? Because for Jesus and his tradition, all of life is spiritual. But what does that really mean?


‘Everything Is Spiritual’ is een lezing van Rob Bell waarin hij het heeft over spiritualiteit. Met een gezonde dosis humor en ontelbaar veel feitjes achter de hand ontleed hij het scheppingsverhaal bijna op wiskundige wijze alvorens hij op overtuigende wijze de wetenschap in twijfel trekt. Of is dat niet wat hij bedoelt? 


Laten we met diegenen die dat interessant vinden, kijken naar deze zeer inspirerende lezing om daarna van gedachten te wisselen over de boodschap van Bell.

Maandagavond 28 oktober, 19:00 in lokaal 1.15.

 

Je hoeft je voor deze filmavond niet aan te melden en er zijn ook geen kosten aan verbonden.

 


Je kan ook in het rechtermenu met je Facebook-account inloggen in plaats van een nieuwe account aan te maken als je een comment wilt achterlaten.

Een reactie plaatsen