Weerwolven en Spelletjesavond


Heftige discussies, psychologische spelletjes, zieke mindgames: natuurlijk gaat het over WEERWOLVEN! Opdrift organiseert zijn eerste spelletjesavond van het jaar met in de hoofdrol het speurspel Weerwolven. Natuurlijk zijn er ook andere spelletjes voor de minder naar spanning zoekende studenten onder ons. Denk aan: poker, risk, monopoly en ga zo maar door.

Heb jij het allervetste spel thuis liggen waar wij niks van weten? Neem het mee!

Wij zorgen voor hapjes en drankjes om jullie scherp te houden met het oog op de winst.
Bier: 1,-
Fris: 0,50
Hapjes: GRATIS

We zullen op donderdag 16 oktober om 18:30 uur beginnen met de festiviteiten. We houden rekening met de eerstejaars mentoractiviteiten,de eerstejaars kunnen om 20:45 gewoon vertrekken met de mentoren. Laat via een mail even weten of je komt, zodat we weten welke en hoe veel lokalen we moeten reserveren!


Je kan ook in het rechtermenu met je Facebook-account inloggen in plaats van een nieuwe account aan te maken als je een comment wilt achterlaten.

Een reactie plaatsen